niedziela, 2 maja 2010

Lewitacja

W Polsce długi majowy weekend, sielanka i spokój... Przerwa w pracy pozwala spędzić więcej czasu na wiosennym powietrzu. Długi spacer w lesie pomoże rozluźnić ciało i przewietrzyć skołatany codziennością umysł.

A gdyby tak jeszcze intensywniej wzmocnić relaksujące działanie majowego weekendu i oddać się choćby kilkunastominutowej lewitacji?

Zaprzeczenie grawitacji można podziwiać w Indiach w wielu miejscach. Wtajemniczona grupa yoginów, posiadająca tę unikalną umiejętność, dzieli się nią wyłącznie ze starannie wyselekcjonowaną grupą najzdolniejszych uczniów. Od czasu do czasu do grona wybrańców dostaje się również osoba spoza Indii. 

Dowodem niech będzie poniższy film:


Tajemna wiedza przekazywana z pokolenia na pokolenie budzi zastanowienie u racjonalnie myślących mieszkańców kuli ziemskiej i jednocześnie pogłębia wiarę w nadprzyrodzone umiejętności u tych, którym wystarczy obejrzeć spektakl lewitacyjny.

Być może i Ty masz potencjał lub wyjątkowo silną wolę, aby lewitować?

Jeśli tak, zaopatrz się w spawarkę, kilka metrów wyszukanego materiału na Twoją przyszłą szatę i obejrzyj instruktażowy film klikając tutaj.

Brak komentarzy: